7.Kurumlar Arası Futbol Müsabakaları Maç Fikstürü

1.HAFTA MAÇ PROGRAMI

G

 

EV SAHİBİ

SKOR

MİSAFİR

GÜN

TARİH

SAAT

SAHA

HAKEM

B

Ağrı Valiliği

3

0

Afad

ÇARŞ.

26 Nisan

17:00

Ön Saha

Mete Telhan

A

Halk Eğitim

2

8

Sanayi Spor

ÇARŞ.

26 Nisan

20:00

Ön Saha

Mete Telhan

A

Ağız Diş Sağlığı

4

9

Taşlıçay Mem

ÇARŞ.

26 Nisan

19:00

Ön Saha

Mete Telhan

B

İbrahimÇeçen Üni

6

6

Açı Temel Lisesi

ÇARŞ.

26 Nisan

18:00

Ön Saha

Mete Telhan

C

Halk Bankası

3

2

Ziraat Bankası

ÇARŞ.

26 Nisan

20:00

Arka Saha

Anılcan Eraslan

C

Muhtarlar

 

 

Pars Güvenlik

8 MAYIS TARİHİNE ERTELENMİŞTİR

D

Kültür Turizm

1

8

Ağrı Barosu

ÇARŞ.

26 Nisan

17:00

Arka Saha

Ömer Sarı

D

Genç Avukatlar

2

8

İbrahim Çeçen Güvenlik

ÇARŞ.

26 Nisan

18:00

Arka Saha

Ömer Sarı

E

Et Balık

4

2

Sosyal Güvenik

PERŞ.

27 Nisan

20:00

Arka Saha

Recep Gündüz

E

Şeker Fabrikası

3

4

Tarım İl Müdürlüğü

PERŞ.

27 Nisan

17:00

Ön Saha

Cemil Saltan

F

Tarkader

2

7

Havalimanı

PERŞ.

27 Nisan

19:00

Ön Saha

Recep Gündüz

G

ÇevreŞehircilik

4

9

ATSO

PERŞ.

27 Nisan

18:00

Ön Saha

Cemil Saltan

H

KYK Müdürlüğü

10

3

Özel İdare

PERŞ.

27 Nisan

17:00

Arka Saha

Anılcan Eraslan

H

Nazar Petrol

8

2

Ağrı Birlik

PERŞ.

27 Nisan

18:00

Arka Saha

Anılcan Eraslan

G

ASKF

3

3

Hamur Belediyesi

CUMA

28 Nisan

17:00

Arka Saha

Mete Telhan

F

Türk Telekom

0

8

AKET

CUMA

28 Nisan

18:00

Arka Saha

Mete Telhan

 

 

 

 

                                                                                               

 

 

 

2.HAFTA MAÇ PROGRAMI

G

 

EV SAHİBİ

SKOR

MİSAFİR

GÜN

TARİH

SAAT

SAHA

HAKEM

A

Halk Eğitim

3

7

Ağız Diş Sağlığı

Pzts

1 Mayıs

16:00

Arka Saha

Mete Telhan

B

Afad

3

6

Açı Temel Lisesi

Pzts

1 Mayıs

17:00

Arka Saha

Mete Telhan

B

Ağrı Valiliği

9

3

İbrahimÇeçen Üni

Pzts

1 Mayıs

18:00

Arka Saha

Recep Gündüz

H

Nazar Petrol

1

2

Özel İdare

Pzts

2 Mayıs

18:00

Arka Saha

Ömer Sarı

F

Tarkader

 

 

Türk Telekom

Pzts

ERT.

 

 

 

F

Havalimanı

1

2

AKET

Pzts

1 Mayıs

21:00

Arka Saha

Ömer Sarı

D

Ağrı Barosu

3

2

Genç Avukatlar

Pzts

1 Mayıs

16:00

Ön Saha

Recep Gündüz

E

Et Balık

5

1

Tarım İl Müdürlüğü

Pzts

1 Mayıs

17:00

Ön Saha

Recep Gündüz

G

ÇevreŞehircilik

2

6

Ağrı ASKF

Pzts

1 Mayıs

18:00

Ön Saha

Recep Gündüz

D

Cezaevi

4

3

İbrahim Çeçen Güvenlik

Pzts

1 Mayıs

19:00

Ön Saha

Anılcan Eraslan

A

Sanayi Spor

5

2

Taşlıçay Mem

Pzts

1 Mayıs

20:00

Ön Saha

Ömer Sarı

E

Şeker Fabrikası

8

3

Sosyal Güvenik

Pzts

1 Mayıs

21:00

Ön Saha

Mete Telhan

H

KYK Müdürlüğü

6

3

Ağrı Birlik

Salı

2 Mayıs

18:00

Ön Saha

Mete Telhan

C

Halk Bankası

3

3

Pars Güvenlik

Salı

2 Mayıs

19:00

Ön Saha

Mete Telhan

C

Muhtarlar

10

10

Ziraat Bankası

Salı

2

Mayıs

20:00

Ön Saha

Mete Telhan

G

ATSO

9

4

Hamur Belediyesi

Salı

2 Mayıs

17:00

Ön Saha

Ömer Sarı

D

Cezaevi

3

2

Genç Avukatlar

Çarş

3 Mayıs

17:00

Ön Saha

Ömer Sarı

D

İbrahim Çeçen Güvenlik

6

1

Kültür Turizm M

Çarş

3 Mayıs

18:00

Ön saha

Ömer Sarı

 

 

 

3.HAFTA MAÇ PROGRAMI

G

 

EV SAHİBİ

SKOR

MİSAFİR

GÜN

TARİH

SAAT

SAHA

HAKEM

A

Halk Eğitim

 

 

Taşlıçay Mem

Perş

4 Mayıs

17:00

Ön Saha

Mete Telhan

B

İbrahimÇeçen Üni

 

 

Afad

Perş

4 Mayıs

18:00

Ön Saha

Mete Telhan

A

Sanayi Spor

 

 

Ağız Diş Sağlığı

Perş

4 Mayıs

19:00

Ön Saha

Mete Telhan

B

Açı Temel Lisesi

 

 

Ağrı Valiliği

Perş

4 Mayıs

20:00

Ön Saha

Mete Telhan

E

Tarım İl Müdürlüğü

 

 

Sosyal Güvenik

Perş

4 Mayıs

17:00

Arka Saha

Recep Gündüz

E

Et Balık

 

 

Şeker Fabrikası

Perş

4 Mayıs

18:00

Arka  Saha

Recep Gündüz

C

Ziraat Bankası

 

 

Pars Güvenlik

Perş

4 Mayıs

19:00

Arka Saha

Recep Gündüz

G

Hamur Belediyesi

 

 

Çevre Şehircilik

Cuma

5 Mayıs

17:00

Ön Saha

Bülent Aydemir

D

Ağrı Barosu

 

 

İbrahim Çeçen Güvenlik

Cuma

5 Mayıs

18:00

Ön  Saha

Bülent Aydemir

F

Havalimanı

 

 

Türk Telekom

Cuma

5 Mayıs

19:00

Ön Saha

Bülent Aydemir

H

Ağrı Birlik

 

 

Özel İdare

Cuma

5 Mayıs

21:00

Ön  Saha

Bülent Aydemir

G

ATSO

 

 

Ağrı ASKF

Cuma

5 Mayıs

17:00

Arka Saha

Mete Telhan

D

Cezaevi

 

 

Kültür Turizm M

Cuma

5 Mayıs

18:00

Arka Saha

Mete Telhan

F

Tarkader

 

 

AKET

Cuma

5 Mayıs

19:00

Arka Saha

Mete Telhan

H

KYK Müdürlüğü

 

 

Nazar Petrol

Cuma

5 Mayıs

20:00

Arka Saha

Mete Telhan

D

Genç Avukatlar

 

 

Kültür Turizm

Pzts

8 Mayıs

17:00

Ön Saha

Ömer Sarı

D

Cezaevi

 

 

Baro

Pzts

8 Mayıs

18:00

Ön Saha

Ömer Sarı

C

Muhtarlar

 

 

Pars Güvenlik

Pzts

8 Mayıs

19:00

Ön Saha

Anılcan Eraslan

F

Tarkader

 

 

Türk Telekom

Pzts

8 Mayıs

20:00

Ön Saha

Anılcan Eraslan

C

Halk Bankası

 

 

Muhtarlar

Çarş

10 Mayıs

19:00

Ön/Arka Saha

Anılcan Eraslan

PLAY-OFF YÜKSELME MÜSABAKA KURALARI  9 MAYIS SALI GÜNÜ SAAT 18:00’DA AĞRI ASKF’DE ÇEKİLECEKTİR. ÜST TURA YÜKSELEN TAKIM TEMSİLCİLERİNE DUYURULUR